Obchodní podmínky prodeje brýlí X-Kross a Goggle Ski

  1. Sportovní brýle X-Kross a Goggle Ski jsou velmi propracovaným konceptem, který se dokáže přizpůsobit specifickým potřebám uživatelů. Navíc je jeho silnou stránkou důmyslné řešení korekce dioptrických vad, které není u podobných produktů obvyklé.
  2. Pro správný výběr jednotlivých komponentů a pro správné nastavení parametrů kvalitního vidění je třeba souhra uživatele brýlí a odborníka – očního optika, optometristy, jejichž úkolem je vyřešení optických aspektů brýlí X-Kross / Goggle Ski.
  3. Proto je systém nákupu a prodeje nastaven tak, že se na něm účastní uživatel s pomocí široké nabídky komponentů na webovém portálu Sziols.cz a zároveň odborník, optik, optometrista ve vybraném obchodě oční optiky, který si kupující sám zvolí.
  4. Seznam očních specialistů, kteří jsou náležitě proškolení dodavatelem je na webovém portálu a je na kupujícím, které pracoviště si pro asistenci při řešení výroby korekčního klipu zvolí.
  5. Kupující si ve vybrané oční optice po kompletaci zakázky své brýle vyzvedne a zaplatí.
  6. Vybrané oční optiky jsou prodejci brýlí X-Kross / Goggle Ski, jsou zodpovědné za zaškolení zákazníků, vysvětlení správné manipulace, asistenci při správném anatomickém přizpůsobení brýlí a poskytují zákonnou reklamační lhůtu.
  7. Vybrané oční optiky úzce spolupracují s výhradním dodavatelem brýlí X-Kross / Goggle Ski na českém trhu společností Optika Čivice, s.r.o.. Ta poskytuje prodej, servis a výrobu komponentů brýlí pouze prostřednictvím těchto obchodních partnerů a nedodává produkty přímo koncovým zákazníkům.
  8. Optika Čivice, s.r.o. spravuje portál www. Sziols.cz a zajišťuje propagaci dodávaných sportovních brýlí u široké veřejnosti.
  9. Vybrané optiky mají povinnost mít určité množství předváděcích brýlí, které si zde může každý zájemce nezávazně vyzkoušet.

Brýle Sziols dodává Optika Čivice, výhradní distributor pro Českou republiku.


Všeobecné obchodní podmínky

Optika Čivice s.r.o., Ke Mlýnu 7, 530 06 Pardubice, IČO: 26 691 710, DIČ: CZ 26 691 710
Firma je zapsána u KS v Hradci Králové, oddíl C, vložka 18541.
www.optikacivice.cz