White Focus Mirror

Nejvyšší ochrana proti oslnění

Bílý rám s bílou páskou bez výřezu pro nositele brýlí. Modrá vrstva s duhovým zrcadlem nabízí nejvyšší ochranu proti oslnění kategorie 4.

Lyžařské brýle Goggle Ski mají čistý design s vysokou funkčností. Byly vyvinuty pro lidi, kteří hledají něco mimořádného.


obruba: Goggle Ski White-matt frame
kategorie štítu: Goggle Ski lenses
štít: Goggle Ski Shield Focus
příslušenství: Goggle Ski exchangable headstrap White
6 000,00 Kč včetně DPH
ks

Lyžařské brýle Goggle Ski

SZIOLS Sportsglasses je synonymum pro čistý a moderní design v kombinaci s vysokou funkčností. BRÝLE Goggle SKI jsou určeny pro ty, kteří hledají něco výjimečného.

IDEÁLNÍ PRO POHYB

Díky silným magnetům je přední štít pevně fixován na korpus brýlí. Jediným pohybem jej však můžeme snadno uvolnit. Dvojitý termický štít brání prakticky ve všech situacích zamlžení. Brýle perfektně sedí naprosté většině nositelů a zároveň jsou kompatibilní téměř s každou ochrannou helmou. Bezpečné neklouzavé uchycení brýlí zajišťuje speciální silikonová úprava upevňovacího pásku.

IDEÁLNÍ PRO NOSITELE BRÝLÍ

Všichni, kdo nosí brýle znají problémy, které v oblasti sportu přinášejí nízké zimní teploty. Díky zdánlivě jednoduchému výřezu v pružné obrubě brýlí X-Goggle je možné používat běžné celodenní brýle i při sportu. Pro tento účel doporučujeme bezpečné plastové obruby s nerozbitnými brýlovými čočkami.

podobné produkty
Black Yellowe Mirror5 200,00 Kč
White Yellow mirror5 200,00 Kč
White Blue Mirror5 200,00 Kč

Brýle Sziols dodává Optika Čivice, výhradní distributor pro Českou republiku.


Všeobecné obchodní podmínky

Optika Čivice s.r.o., Ke Mlýnu 7, 530 06 Pardubice, IČO: 26 691 710, DIČ: CZ 26 691 710
Firma je zapsána u KS v Hradci Králové, oddíl C, vložka 18541.
www.optikacivice.cz